Dla Ciebie

Poznaj nas

  • Kontakt
  • O FIRMIE
    • Ludzie
    • Fabryka
  • NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA

Dowiedz się więcej o Aquaform. Zapoznaj się z informacjami o naszej fabryce, pracownikach oraz przyznanych naszej marce nagrodach i wyróżnieniach.

 
 

Aquaform S.A.
ul. Kijewo 9B
63-000 Środa Wlkp.

NIP: 778-10-07-896
REGON: 630260414
Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda
VIII Wydział Gospodarczy KRS
Nr KRS 0000323231
Kapitał zakładowy 3.800.000 zł

Serwis
tel.: +48 61 62 20 255
serwis@aquaform.com.pl

Dział Obsługi Klienta
Zakopiańska 72
30-418 Kraków
sprzedaz@aquaform.com.pl
tel.: +48 12 25 44 348, -225, -271, -237, -274
fax: +48 12 25 44 388

ludzie
 

Ludzie

 

Produkty Aquaform powstają dzięki wspólnym twórczym wysiłkom specjalistów z Działu Rozwoju, ekspertów z Działów Technologicznego i Jakości oraz fachowców pracujących bezpośrednio na liniach. Nasi projektanci analizują światowe trendy, kreując produkty modne i ponadczasowe. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, inżynierowie Aquaform przekładają te koncepcje na rzeczywistość. Realizacja tych zamierzeń możliwa jest dzięki posiadającym wieloletnie doświadczenie fachowcom, kontrolującym poprawny przebieg procesów i wzbogacającym je o pracę własnych rąk.

Kiedy gotowe produkty trafią już na rynek, Dział Serwisu udziela klientom profesjonalnej pomocy w zakresie ich montażu, konserwacji i ewentualnych napraw – zarówno w okresie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Fabryka
 

Fabryka

 

Firma Aquaform istnieje na rynku od 1994 roku. Jest producentem kabin prysznicowych, brodzików i parawanów nawannowych. Oferuje klientom bogaty wybór nowoczesnego, funkcjonalnego wyposażenia strefy kąpielowej. Od 2009 roku przedsiębiorstwo funkcjonuje jako spółka akcyjna. W wyniku zagranicznej ekspansji powstały jej oddziały w Niemczech, Rumunii i na Ukrainie. Sprzedaż krajowa prowadzona jest za pośrednictwem ponad tysiąca punktów na terenie całej Polski. Brodziki, kabiny i parawany Aquaform powstają z najlepszych surowców przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Produkcja jest realizowana w fabryce w Środzie Wielkopolskiej. Dzięki wyposażeniu zakładu w nowoczesny park maszynowy, możliwa jest realizacja śmiałych koncepcji projektowych, uwzględniających i kreujących światowe trendy wzornicze. Na miejscu – na każdym etapie wytwarzania – prowadzona jest kontrola jakości. Do hal, w których powstają kabiny, parawany oraz brodziki przylega zaplecze magazynowe i budynek administracyjny.

Nagrody i osiągnięcia

 

Wysoka jakość produktów i usług marki Aquaform znalazła potwierdzenie nie tylko w licznych wewnętrznych badaniach kontrolnych, ale także w oczach niezależnych ekspertów.

Gwarancja Profesjonalnej Obsługi Klienta
Otrzymaliśmy Certyfikat "Gwarancja Profesjonalnej Obsługi Klienta" od producenta systemu CRM7.
Łazienka: Wybór Roku 2013
Meble Decora zostały wyróżnione w konkursie "Łazienka: Wybór Roku 2013".
Łazienka: Wybór Roku 2012
Wanna Arcline, występująca zarówno w wersji prostokątnej i asymetrycznej, zdobyła wyróżnienie w konkursie "Łazienka: Wybór Roku 2012"
Łazienka: Wybór Roku 2011
Wanna SIMI zdobyła w konkursie „Łazienka: Wybór Roku 2011” pierwsze wyróżnienie w kategorii „Wanny”.