Nagrody i osiągnięcia

Podstawą trwałości wszystkich produktów firmy Aquaform są wysoka jakość materiałów oraz niezawodne rozwiązania techniczne. Potwierdzają je liczne badania kontrolne prowadzone w laboratorium firmy. Świadczą o nich również certyfikaty jakości i atesty bezpieczeństwa wydane przez niezależne instytuty badań.

Dzięki talentowi, głębokiej wiedzy i doświadczeniu ludzi, którzy pracują w naszej firmie, Aquaform nieustannie umacnia swoją pozycję na rynku. Nasze zaangażowanie i wytrwałość, ciągłe dążenie do jak najlepszych osiągnięć - zostały zauważone i nagrodzone. Dostrzeżono zarówno naszą firmę, jak i produkty przez nas oferowane.

 

Otrzymaliśmy Certyfikat "Gwarancja Profesjonalnej Obsługi Klienta" od producenta systemu CRM7

 

Wyróżnienie dla mebli Decora w konkursie "Łazienka Wybór Roku 2013".

 

Wyróżnienie dla wanny Arcline w konkursie "Łazienka Wybór Roku 2012". Wanna Arcline występuje w wersji prostokątnej i asymetrycznej.
W konkursie „Łazienka Wybór Roku 2011” nasza wanna SIMI otrzymała pierwsze wyróżnienie w kategorii „Wanny”. Zwróciła ona na siebie uwagę 18-osobowego Jury składającego się z projektantów, architektów, dziennikarzy znanych pism branży wyposażenia wnętrz oraz przedstawicieli wybranych salonów łazienkowych w Polsce.