Aquaform 20 lat na rynku

Rok 2014 to rok szczególny w historii Aquaform - obchodzimy w nim 20-lecie istnienia. Jest to czas podsumowań tego, co osiągneliśmy oraz wyznaczania celów na najbliższą oraz dalszą przyszłość.

Aquaform S.A rozwija się we wszystkich aspektach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jesteśmy stabilną, dojrzałą firmą cieszącą się uznaniem w branży producentów wyposażenia łazienek. Zawdzięczamy to przede wszystkim pracy profesjonalnego i oddanego zespołu pracowników oraz partnerskim relacjom z naszymi Klientami.

Najbardziej cenimy sobie to, co osiągneliśmy na polu tworzenia kompletnej, jakościowej oferty oraz budowy dobrych i trwałych relacji handlowych. Odpowiadając na potrzeby dynamicznie zmieniającej się branży bardzo duży wysiłek wkłądamy w rozwój naszych produktów. Obecnie propozycja handlowa marki aquaform - to ponad 600 pozycji katalogowych, z których każdy produkt spełnia najwyższe wymogi jakościi nowoczesnej technologii wykonania, a zastosowane wzornictwo zdobywa nagrody i wyróżnienia przyznawane przez specjalistów.

Od początku istnienia firmy Aquaform S.A, pracujemy dla naszych klientów. To wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. I to Wam chcemy podziękować za te wspólne 20 lat.